Kesk 29 , Elva, 61507

e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

*   Rühmade telefonid ja e-posti aadressid on leitavad menüü all LAPSEVANEMALE / Rühmad

 

Juhtkond:

Direktor Kadri Joost – See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel 564 64653; 7456206

Õppealajuhataja KT Veronika Abroi - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel 50 42557; 7456206

Majandusjuhataja Nevel Linde - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel 532 68530; 7457334

 

 

Tugispetsialistid:

Logopeed - Marin Jõgi - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Eripedagoog- Leila Suits -  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Liikumisõpetaja - Maris Järveoja - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Muusikaõpetaja - Signe Saarniit - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

Asukoht

Free Joomla! template by L.THEME