Elva Murumuna lasteaiapere soovib jagada Teiega oma kingi tegemise rõõmu!

Eesti Vabariigi 100. aastapäeva künnisel teeb TÜK Lastefond kampaania Üleannetus raames Eesti riigile kingituse, milles osalevad ka meie lasteaia rühmad koostöös peredega.

TÜK Lastefondi sümbol on Mõmmik ning nii tekkis neil mõte kinkida kõikidele Eesti kohalike omavalitsuste sotsiaalosakondadele üks Üleannetuse Mõmmik. Elva Lasteaed Murumuna hoolekogu esimees Maris Hindrikson tegi lasteaiale ettepaneku osaleda ka lasteaial heategevuskampaanias. Leidsime, et koostöös täiskasvanutega on projektis osalemine jõukohane ka lasteaialastele. Mõmmikute valmimine on juba täies hoos.

Kingitavate Mõmmikute eesmärk on aidata kohalike omavalitsuste ametnikel meeles pidada, et kui riiklik rahastus mõne lapse haigusega seotud kulusid osaliselt või täielikult ei kata, on võimalik abi vajav pere suunata TÜK Lastefondi poole. Kingituste valmimise tähtaeg on 28.02.2018.a.

Elva Lasteaed Murumuna on juba sellel õppeaastal osalenud ühes heategevuse projektis. Liblikate rühma pered kogusid kokku 5x25 Alma liblikaga kohupiimakreemi etiketti ning vahetasid need armsate Alma kaisuliblikate vastu. Kaisuliblikad jõudsid Liblikate rühma detsembris 2017. a.
Ostes Alma väikeses topsis liblikaga kohupiimakreeme, toetasime iga kohupiimatopsi ostuga ühe eurosendiga vähekindlustatud laste sportimisvõimalusi. Valio Eesti ning Lastekaitse Liit otsustasid aidata neid lapsi regulaarselt trennis käima, kes senimaani pole selleks vahendeid leidnud. Alma liblikaga kohupiimakreemide müügi pealt kogunenud heategevussumma eest makstakse välja valitud toetusesaajate poolt ära märgitud treeningu aastamakse ning lapsed saavad aasta aega käia trennis, ilma et peaks finantseeringu pärast pead murdma ja südant valutama. Harjumus regulaarselt liikuda on üks olulisemaid tervisliku eluviisi komponente.

Kingime Eesti riigile tervemad ja rõõmsamad lapsed!

 

Asukoht