Lasteaiatasu koosneb lapsevanema poolt kaetava osa määrast ja lapse toidupäeva maksumusest.

Lapsevanema poolt kaetava osa määr (edaspidi osalustasu) ühe lapse kohta kuus alates 01.01.2016 on 8% Vabariigi Valitsuse kehtestatud palga alammäärast.

Lasteaia osalustasu on 2018. aastal 40 eurot.

Osalustasu määrast 40% kasutatakse õppevahendite kulude ja 60% tegevuskulude katteks.

Alates 2016. aastast tuleb lapsevanemal tasuda lasteaia kohatasu 12 kuud. Arve esitatakse tagasiulatuvalt eelmise kuu eest. Osalustasu maksmise kohustus algab lapse lasteaia nimekirja arvamise kuust ja lõpeb lapse lasteaia nimekirjast väljaarvamise kuuga.

Lapsevanemal, kelle rahvastikuregistrijärgne elukoht on Elva linn ning lasteaias käib korraga kolm või enam last, on kolmas ja iga järgnev laps osalustasust vabastatud.

Lapse toidupäeva maksumus on 1.80 eurot.

Lapsevanem teatab hiljemalt hommikul kella 9.00 lapse haigusest või puhkepäevast rühma telefonil või e-posti aadressil. Sel juhul märgitakse laps puudujaks ja arvestatakse toidult maha alates järgmisest päevast.

Peale puudumist teatab lapsevanem rühma lapse järgmise päeva tuleku kohta päev ette hommikul kella 9.00 – ks.

Laste kohalkäimise arvestust peab lasteaed elektroonilises keskkonnas ELIIS.

Lapsevanemad, kelle rahvastikuregistrijärgne elukoht on Elva linn, saavad Elva Linnavalitsusest taotleda toidusoodustust juhul kui perel on raske majandusliku olukord.

Info: Tel: 730 9894

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vastuvõtt: Esmaspäeviti kell 10.00-11.00

Lasteaiamaksu arve saadab Elva linnavalituse raamatupidamine lapsevanema e-postile. Vajadusel on võimalik saada väljatrükk.

Lasteaiatasu tasuda hiljemalt iga kuu 25. kuupäevaks Elva Linnavalitsuse arveldusarvetele: EE212200001120112068 (Swedbank) või EE291010102018767003 (SEB pank). Maksekorraldusele märkida viitenumber, lapse ees- ja perekonnanimi ning arve number.

Arvete mugavamaks tasumiseks sõlmige pangas e - arvete püsimakseleping. Kui te olete lepingu sõlminud, siis palun teatage sellest Elva linna raamatupidamisele telefonil 730 9890 või e – posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Uudised

Free Joomla! template by L.THEME